::

Термотрансферні етикетки, рібони

::
термотрансферні етикетки, етикетки для термотрансферного друку, рібони, львів, ціни, купити

Термотрансферна етикетка, також як і термоетикетка, має основною перевагою те, що необхідну інформацію можна швидко задрукувати на місці, де це потрібно і вносити інформацію, яка часто змінюється. Для друку термотрансферних етикеток використовується термотрансферний принтер або універсальний принтер. Універсальні принтери підходять для друку і термо і термотрансферних етикеток. Але звичайний термопринтер (де немає місця для фарбувальної стрічки — рібона) не придатний для друку термотрансферних етикеток. Зате важливо знати, що для друку термоетикеток рібон НЕ ПОТРІБЕН, навіть якщо для нього передбачено місце в принтері.

Термотрансферні етикетки можуть виготовлятися з різних матеріалів: матового, напівглянцевого, глянцевого, металізованого паперу, поліетилену і поліпропілену (білого або прозорого). Тому іншою великою перевагою термотрансферной етикетки над термоетикеткою є її тривалий термін використання. Тобто якщо максимальний період експлуатації термоетикетки становить кілька місяців, то термін придатності термотрансферної етикетки необмежений. Паперова термотрансферна етикетка не чорніє при нагріванні (терті), стійка до впливу сонячних променів, етикетка на плівці стійка до розривів, впливу вологи тощо.

Крім того, якщо друк термоетикетки можливий тільки чорним кольором (так відбувається тому, що зображення або текст на етикетці фактично випалюється спеціальними гарячими голочками в термопринтері), то колір рібона можна вибрати за власним смаком або скажімо вибрати під колір Вашого логотипу. Також, так само як і для термоетикетки, можливо виготовити етикетку з попереднім друком і вибірковим лакуванням. Тоді етикетка виконує також рекламну функцію: рекламується бренд (компанія або торгова марка), споживачеві легше знайти товар на полиці магазину, етикетка більш приваблива.

Відповідно найбільш істотним недоліком термотрансферної етикетки є те, що вибір термотрансферного друку тягне за собою необхідність придбання фарбувальної стрічки (рібона). Вартість термотансферної етикетки нижча, ніж термоетикетки, але для того, щоб визначити приблизну собівартість друку потрібно додавати ціну чистої етикетки (або етикетки з попереднім друком) і ціну рібона. Вартість рібона залежить від його характеристик - чим стійкіше друк отримуємо, тим рібон дорожче.

Рібони — фарбувальні стрічки для друку самоклеючих етикеток бувають трьох видів: Wax, Wax/Resin і Resin.

 • Рібони Wax — це рібони з воскової основою. Вони забезпечують високу якість друку на паперових матеріалах, стійкі до механічного, хімічного, термічного впливу, впливу води, жирів і харчових олій.
 • Рібони Wax/Resin в своєму складі має як віск, так і каучук. Такий рібон стійкіше, ніж Wax, має теплостійкість до 120ºС, щільність зображення на термотрансферній етикетці — 1,92. Матеріали, придатні для друку: матовий папір, напівглянцевий папір, поліпропілен, поліетилен, поліестер, полівінілхлорид.
 • Рібони Resin — це рібон на каучуковій основі, характеризується ідеальною стійкістю до розчинників. Його теплостійкість висока (до 150ºС), щільність зображення — 1,76. Використовується для друку на поліпропілені, поліетилені, поліестері, полівінілхлориді.

Зазвичай для напівглянцевих паперових етикеток використовується рібон Wax, оскільки він дозволяє досягти високої якості друку при низькій ціні. Інші види рібонів необхідно застосовувати для особливих умов експлуатації, коли потрібна висока міцність етикетки і стійкість друку до розчинників.

Ширина рібона повинна бути на 2-3 мм більше, ніж ширина підкладки. Тобто, якщо Ваша етикетка має ширину 58 мм, підкладка буде приблизно 61-62 мм, а рібон підійде шириною в 64 мм. 

 • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами
  Замовити дзвінок
  або зателефонуйте нам
  Наш фахівець відповість на всі питання!
 • GRENA (Грена Україна) Call Us