::

Термоетикетки

::
термоетикетки львів, етикетки топ, етикетки еко, етикетки для термодруку, ціни

Термоетикетки (етикетки для термодруку) в рулонах використовуються в термопринтерах і електронних вагах. У цьому полягає основна перевага цього виду етикеток — можна маркувати продукцію швидко, прямо на місці, вводити інформацію, яка постійно змінюється — наприклад, дата упаковки, вага продукту тощо. Зображення отримуємо при нагріванні, тобто текст фактично випалюється на папері гарячими голочками принтера. Щось подібне можемо спостерігати, наприклад, на чеках банкоматів — це той самий термопапір, тільки тонший і без клейкого шару.

Відповідно перевірити придатність матеріалу для термодруку дуже просто — потрібно провести по ньому нігтем (або піднести запальничку). При терті нігтя папір нагрівається і залишається чорна смужка. Якщо смужка насиченого кольору, це матеріал ЕКО. Якщо ж смужка нечітка — це термо ТОП, він має додатковий захисний шар.

  • Етикетка ЕКО — дешевий матеріал, але відсутність додаткового захисного шару робить його менш стійким і нетривалим у використанні. Термін використання етикетки ЕКО залежить насамперед від умов експлуатації — тертя, вологи, сонячних променів і т.д. і становить в середньому від 1 години до 2 місяців.
  • Етикетка ТОП (термо ТОП) — має захисний шар, крейдування поверхні паперу, етикетка довше зберігає нанесене зображення або текст, підходить для глибоких заморозок. Ви можете побачити різні параметри матеріалів — товщину паперу, вид клею, температури використання в залежності від стандартів компанії-виробника. Так європейські виробники матеріалів ТОП пропонують діапазон робочих температур від -40ºC до 70ºC, що робить можливим використовувати етикетки ТОП для продукції, яка зберігається в холодильниках. Така етикетка прослужить довше, але і коштує дорожче. Крім того, на відміну від ЕКО, для більшої стійкості можливо додатково захистити етикетку лаком на водній основі або УФ-лаком.

Варто звернути увагу, що термопринтери або електронні ваги друкують (випалюють) текст тільки чорного кольору. Тому часто використовують термоетикетки з попереднім друком, наприклад, з кольоровими логотипами (скажімо в супермаркеті) — ця етикетка має також рекламну функцію.

Загалом основним недоліком термоетикеток є їх недовговічність. Матеріали для термодруку дуже чутливі до впливу сонячних променів, вологи, тертя тощо. Термін їх експлуатації та зберігання нетривалий, але для певних галузей це не має значення. Наприклад, термоетикетки доцільно використовувати для продуктів харчування з невеликим терміном зберігання. Також маркування термоетикеткою можливі логістичними (транспортними) компаніями для перевезень або доставки вантажів. Той же принцип діє в супермаркетах, коли основним призначенням етикетки є донести інформацію про вартість товару від ваг до касира. Якщо ж важливо зберегти етикетку тривалий час, потрібно використовувати інші види етикетки.

  • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами
    Замовити дзвінок
    або зателефонуйте нам
    Наш фахівець відповість на всі питання!
  • GRENA (Грена Україна) Call Us