::

Сувенірна продукція

::
друк на сувенірах львів, сувенірна продукція львів, друк на сувенірах, друк на ручках львів, друк на чашках львів, друк на ручках, рекламно-сувенірна продукція, ціни

Рекламно-сувенірна продукція — це вид виробів, які використовуються в якості подарунків (друк на сувенірах), призів, роздаткових матеріалів в рекламних компаніях (друк календарів), а також у вигляді корпоративних і бізнес-сувенірів (друк на чашкахдрук на ручках), найчастіше з нанесенням логотипу або фірмового стилю замовника на самому продукті або його упаковці. Часто в аналогічному контексті вживаються терміни промоподарунки, промосувеніри, бізнес-подарунки. Промотовари є одним з інструментів маркетингу.

Більшість рекламних сувенірів відносно невеликі і недорогі, проте зустрічаються і висококласні дорогі речі, які можуть вручатися, наприклад, керівникам великих підприємств, політикам на офіційних візитах, а також зіркам на кінофестивалях і церемоніях нагородження — дорогі парфуми, шкіряні аксесуари та електронні гаджети.

Впізнаваність бренду — це основна мета рекламних сувенірів. Інші цілі, для яких використовують промопродукт, це вибудовування відносин між співробітниками і проведення корпоративних заходів, збільшення купівельного потоку на виставках, піар, залучення нових клієнтів та покращення стосунків із існуючими партнерами, дилерські та дистриб’юторські програми, презентації нових продуктів, нагороди і премії співробітникам, некомерційні програми, програми внутрішнього стимулювання і т.д. Наприклад, промотовари можуть бути використані некомерційними організаціями, щоб привернути увагу до певних тем або заходів по збору коштів на благодійність.

  • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами
    Замовити дзвінок
    або зателефонуйте нам
    Наш фахівець відповість на всі питання!
  • GRENA (Грена Україна) Call Us