::

Наклейки

::
друк наклейок львів, наклейки львів,  друк на самоклеючій плівці ціна, друк наклейок, наклейки львів, друк на самоклеючій плівці, наклейки, виготовлення наклейок львів, ціни

Наклейка — це тип паперу або пластику, липкий з одного боку і, як правило, з дизайном, з іншого. Види наклейок — аплікація, голограма, стикер, етикетка, ярлик, колекційні наклейки.

Наклейки бувають різних форм, розмірів і кольорів, і можуть використовуватися для передачі інформації, реклами, маркування, захисту продукції маскування та ін. Існує також величезна кількість колекційних наклейок, які виготовляються на різні тематики, такі, як спорт, мультиплікаційні фільми, герої коміксів тощо.

Наклейка поліграфічно виробляється на самоклеючій основі, при чому матеріал, з якого виготовляється наклейка, може бути найрізноманітнішим: папір (різних сортів і щільності), пластик, плівка. Найпоширенішим матеріалом при виготовленні наклейки є папір. Використання плівки при виготовленні наклейки обумовлюється більш жорсткими умовами експлуатації.

  • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами
    Замовити дзвінок
    або зателефонуйте нам
    Наш фахівець відповість на всі питання!
  • GRENA (Грена Україна) Call Us