::

Про нас

::
поліграфія львів

Поліграфія Грена Україна — це поліграфічне підприємство з широким спектром продукції та послуг.

Широка виробнича база та індивідуальний підхід дозволяють задовольнити вимоги кожного клієнта та виконувати друк будь-якої складності. Наявність обладнання для цифрового, флексографічного, офсетного та шовкотрафаретного друку дозволяє працювати із різними тиражами та видами продукції — ми виконуємо як листовий, так і рулонний друк, в тому числі широкоформатний.

Також ми надаємо дизайнерські послуги не лише для друкованої продукції, а й відносно інших завдань (наприклад, розробка логотипу).

Контроль за діяльністю поліграфії Грена Україна здійснюється іноземними інвесторами, тому основою для нас є гармонійні партнерські відносини із нашими клієнтами, світові стандарти якості та використання новітніх технологій. Тривалий досвід роботи наших працівників у галузі поліграфії також виступає гарантією ефективності та якості роботи. Продукція виготовляється на сертифікованих матеріалах та доставляється по м. Львів, Львівській області та у всі інші регіони України.

Друк ультрафіолетовими фарбами не має запаху, є екологічним (на відміну від сольвенту), а тому може бути використаний для декору приміщень, внутрішньої реклами, упаковки продуктів харчування, дитячих товарів тощо.

друк плакатів та банерів ціна, друк етикеток львів, друк наклейок львів, поліграфія львів

Працюємо для Вашого успіху

 • Якісна продукція
 • Вигідні ціни
 • Доставка по Україні
 • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами
  Замовити дзвінок
  або зателефонуйте нам
  Наш фахівець відповість на всі питання!
 • GRENA (Грена Україна) Call Us