:: Широкоформатний друк ::

широкоформатний друк, друк на банері, широкоформатний друк львів, друк банерів, плакати львів, зовнішня реклама львів

Широкоформатний друк — це друк з високою роздільною здатністю, який проводиться на спеціалізованих широкоформатних принтерах і плоттерах, що дозволяють створити якісне зображення великого розміру. Широкоформатний друк поділяється на два основних напрямки — інтер’єрний друк, який передбачає створення зображень для використання всередині приміщень, і зовнішня реклама — для розміщення на вулицях. Друк здійснюється на різних видах матеріалів: вінілова плівка, папір, сітка, банерна тканина. Для широкоформатного друку потрібна висока роздільна здатність зображення (зазвичай 1440 dpi).

Отримане за допомогою широкоформатного друку зображення можна використовувати на різних конструкціях і розміщувати як в приміщеннях (інтер’єрний друк), так і на вулицях (зовнішня реклама): розтяжки, плакати, прес-воли, стенди, ролл-апи, штендери, лайтбокси та інші складні рекламні конструкції.

Інтер’єрний широкоформатний друк — спеціальний вид високоякісної друку зображень великих розмірів, які використовуються в дизайні інтер’єру. Такі елементи можуть реалізуватися у вигляді картин, вставок в обробку стін або як панно на всю площину стіни. Універсальність такого елемента дизайну дозволяє створити, практично, будь-який стиль в інтер’єр.

 

широкоформатний друкширокоформатний друк львівдрук банерівдрук на банеріплакати львівзовнішня реклама львів

  • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами

    або зателефонуйте нам
    Наш фахівець відповість на всі питання!
  • ГРЕНА Call Us