::

Широкоформатний друк

::
широкоформатний друк львів, плакати львів, широкоформатний друк на банері, друк банерів, зовнішня реклама, фотошпалери львів

Широкоформатний друк — це друк з високою роздільною здатністю, який проводиться на спеціалізованих широкоформатних принтерах і плоттерах, що дозволяють створити якісне зображення великого розміру. Широкоформатний друк поділяється на два основних напрямки — інтер’єрний друк, який передбачає створення зображень для використання всередині приміщень, і зовнішня реклама — для розміщення на вулицях. Широкоформатний друк здійснюється на різних видах матеріалів: вінілова плівка, папір, сітка, банерна тканина. Для широкоформатного друку потрібна висока роздільна здатність зображення (зазвичай 1440 dpi).

Отримане за допомогою широкоформатного друку зображення можна використовувати на різних конструкціях і розміщувати як в приміщеннях (інтер’єрний друк), так і на вулицях (зовнішня реклама): розтяжки, плакати, прес-воли, стенди, ролл-апи, штендери, лайтбокси та інші складні рекламні конструкції.

Інтер’єрний широкоформатний друк — спеціальний вид високоякісної друку зображень великих розмірів, які використовуються в дизайні інтер’єру. Такі елементи можуть реалізуватися у вигляді картин, вставок в обробку стін або як панно, фотошпалери на всю площину стіни. Універсальність такого елемента дизайну дозволяє створити, практично, будь-який стиль в інтер’єрі.

 

Бажаєте замовити широкоформатний друк у м. Львів або в іншому місті з доставкою? Маєте запитання? Наші менеджери професійно допоможуть Вам!

 

широкоформатний друкширокоформатний друк львівбанери львівдрук банерівдрук на банеріплакати львівзовнішня реклама львів друкплакатів цінадрук банерів львівширокоформатний друк для інтер’єруширокоформатний друк банерівфотошпалери львів

  • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами
    Замовити дзвінок
    або зателефонуйте нам
    Наш фахівець відповість на всі питання!
  • GRENA (Грена Україна) Call Us