::

Офсетний друк

::
офсетний друк львів, офсетний спосіб друку, офсетний цифровий друк львів

Перш за все давайте розберемо, що таке офсетний друк.
Офсетний друк — (від англ. off-set — без контакту з друкарською формою) — технологія друку, за якої фарба з друкарської форми переноситься на сприймаючу поверхню (матеріал, що задруковується) не напряму, а за допомогою проміжної еластичної поверхні, фактично — через проміжний, офсетний циліндр.

Офсетний спосіб друку — поширений вид виробництва друкованої продукції. Ним можна виготовляти акцидентну продукцію (бірки, бланки для нагородження, буклети, візитки, листівки, меню та сети, плакати, флаєри, хенґери), різну споживчу продукцію (блокноти, паперові пакети, воблери, конверти, наліпки, папки, стікери та блоки для записів, цінники, шелфтокери), рекламно-комерційну поліграфію (календарі, поштівки), багатосторінкову продукцію (брошури, журнали, каталоги, книги), упаковку тощо.

Офсетний цифровий друк застосовують для друкування і на грубих сортах паперу, пластику, жерсті. М’яка гума краще прилягає до паперу і краще передає фарбу, більш якісно відтворює зображення.

Перевагами офсетного друку є:

 • Висока якість відтворення оригіналу. При друкуванні можуть бути використані не лише основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (pantone), а також лакування.
 • Універсальність при виборі матеріалів. Друкованою основою може бути не лише папір та картон, але й пластик, вініл, метал тощо.
 • Можливість друкувати збірні тиражі. Останнім часом поширився й такий напрямок застосування офсетного друку як виготовлення збірних тиражів, коли в рамках одного спуску (що відповідає друкарському відбитку) розміщуються декілька різних замовлень. Це дає змогу здешевити виробництво друкованої продукції (здебільшого акцидентної — флаєри, візитки, листівки) для кінцевого замовника.

Детальніше про види друку Ви можете переглянути у розділі «Статті».

 • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами
  Замовити дзвінок
  або зателефонуйте нам
  Наш фахівець відповість на всі питання!
 • GRENA (Грена Україна) Call Us